Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2013, 19:55   #4
YellowKing
 
YellowKing's Avatar
 
Reputacja: 1 YellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodze
Na takie dictum mogę tylko odrzec, że słowa w internecie niewielką mają wartość i takie też będą moje zapewnienia, że nie zniknę, czy to po 3, po 30 postach.
W RPG bawię się z przerwami kilkanaście lat. W pbf grałem, ale w prostej formie, gdzie wypowiedzi ograniczały się do jednozdaniowych kwestii typu "To ja go w łeb" lub "To ja się skradam przy tym murze"
Tutaj widzę, że w większości panuje bardziej opisowe granie. Między innymi dlatego moje rekrutacja na tym forum. Co z tego mi wyjdzie, czas pokaże.
Sesja nie jest jakaś długa, ale jak zawsze wiele zależy od decyzji graczy, szybkości odpisywania i obecności/nieobecności MG lub graczy. I przy dobrych wiatrach może uda się ją zagrać w kilka miesięcy. Na żywo to gra na jedną/dwie sesje tak po 4-5 godzin, mniej więcej.

Co do próbki pisania, to jest powyżej. Jeżeli piszę coś innego, to raczej do szuflady, a nie po to, by publikować w internetach. Musi, więc wystarczyć ci to, co tutaj wrzuciłem.
Jeżeli ci się spodobało, to zapraszam do udziału. Tylko tyle mogę zrobić, bo jakoś nie mam specjalnie środków, by czy to ciebie, czy kogokolwiek przekonywać, że warto.
Jeżeli mi zaufasz ty i inni gracze, to ja się postaram tego zaufania nie zawieść - tylko tyle.

Feenat
Rzucacie sobie sami. Ja wam zaufam w tej kwestii, nawet jakby się miało okazać, że wszyscy nagle wyrzucili "10"
Co do karty postaci, to nie ma jej jako takiej.
Nadajesz swojej postaci imię, nazwisko, opisujesz jej wygląd, to jak przebiegało jej życie, kim jest z zawody, jaki ma charakter, osobowość, jakie wartości wyznaje i to wszystko. Dorzucasz do tego ewentualną obecność zjawisk paranormalnych, jakiś ich bardziej szczegółowy opis, to znaczy, jak się one objawiły w życiu bohatera i co on z tym fantem zrobił i to tyle. Całość nie powinna zająć więcej niż 1-2 strony A4.
 

Ostatnio edytowane przez YellowKing : 24-04-2013 o 20:55.
YellowKing jest offline