Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2013, 17:57   #10
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No skąd. Ja planuję to jako warsztaty, gdzie pokażę też troszkę "trików" z pisania. Myślę, że i "bardziej doświadczeni" dobrze by się w niej bawili, ale chciałbym , by to był sprawdzian dla tych, co dopiero zaczynają swoją zabawę w pbf lub nie są pewni swojego warsztatu itp. Zaręczam, że do sesji przyjmę tylko "nowych", chociaż oczywiście pojęcie "nowy" jest trudne do doprecyzowania.

No chyba, że chodzi Ci Mrsanczo o to, że nikt się jeszcze nie zgłosił, co też jest faktem. Liczyłem się z takim ryzykiem.

Ale jak się nie uda odpalić sesji jako "warsztatu" to zmienię tytuł i odpalę ją, jako pełnokrwistą przygodę dla każdego. Na razie czekam w wyznaczonym terminie na zgłoszenia chętnych "początkujących".

(Celowo używam " " przy przymiotnikach, bo uważam, ze te pojęcia są niezwykle subiektywne )
 
Armiel jest offline