Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2013, 15:14   #21
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Przepraszam za post pod postem (potem je połączę) ale chciałem aby został zauważony.


Jest pierwszy odważny

1. Mrsanches - postać Oscar Sanchez pseudonim "Bambus" - górnik, specjalista od ładunków wybuchowych - fajna koncepcja.


Tak myślę, że aby nie stresować chętnych, kiedy uzbieram odpowiednią ilość KP "początkujących" graczy uruchomię warsztaty, ale rekrutację potrzymam wtedy aktywną jeszcze 24 godziny, aby Ci, którzy się wahali mieli szansę spróbować swoich sił.

Chcę uniknąć konkurencyjności pomiędzy graczami w starcie. Sesja ma ułatwić granie, pokazać co i jak, zachęcić do pbf a odpadnięcie w rekrutacji nie zachęca, moim zdaniem. Więc zainteresowani niechaj nie czekają do końca, bo mogę wcześniej zamknąć rekrutację z tychże właśnie powodów.
 
Armiel jest offline