Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2013, 19:07   #11
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ja też wszystkich witam, trochę późno, ale teraz spostrzegłem, że zaczęliśmy. Co do Albrechta:

Przedstawił się wam jako Niedźwiedź, twierdzi, że porzucił na 10 lat swoje imię i nazwisko rodowe, gdyż pełni świętą misję. Z jego opowieści wynika, że pokutuje za grzechy i jeszcze przez 7 lat zamierza pomagać bezinteresownie ludziom oraz niszczyć wszystkie stworzenia niegodne istnienia na tym świecie. Jest rozmowny, ale nie można go nazwać duszą towarzystwa. Jest bardzo religijny i nigdy nie wychodzi na pokład po zachodzie słońca, nie mówi dlaczego. Nie ufa magom i ateistom. Na pokładzie jest po to, aby chronić statek przed złem wszelkiej maści.

PS. Oczywiście proszę abyście nie zwracali się do niego po imieniu i nazwisku, bo go nie ujawnił.
 
MrKroffin jest offline