Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2013, 00:57   #765
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
jesteś tam gdzie chciałaś. Raz, nie mogłaś biec bo nie dodałaś żadnych kar do testów za to, że biegniesz.

"złapała ekwipunek leżący po zabitym koledze" Nie dodałaś kary za akcję - podniesienie ekwipunku. Efekt? Stoisz przy trupie Avaralla i w tej turze możesz zebrać sprzęt avaralla i inne rzeczy które dałaś w poprzednim poście.

PS zmieniłaś broń więc kara -2, nic nie trafiło, bo to co rzuciłaś to ogień automatyczny, a nie seria trzypociskowa. Mam jednak gorszą wiadomość. Nikomu nie uciekłaś. Rzucałem za okazyjki zombie już jakiś czas temu, w oczekiwaniu na posta. Jeden z nich zadał Ci 10dmg. Zadając Ci dwie rany wyeliminowuje Cię. Jeśli reszta nie zabije zombie w nastepnej turze, zjedzą Cię. Oczywiście jeśli coś pokręciłem to poprawię
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 28-04-2013 o 01:03.
JPCannon jest offline