Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2013, 10:29   #221
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Myślę, ze ze względu na porę długiego weekendu odpuścimy sobie GG docka (chyba że ktoś uzna, że to pomoże, bo ja z niego korzystać będę jakby coś) i w swoim poście po prostu zadeklaruje działanie postaci w reakcji na to, co dzieje się w osadzie.

Rozliczenie na GG docku też wchodzi w rachubę. Podobnie na PW czy GG dogranie wydarzeń.

W osadzie, przez śnieżycę, panuje taki chaos że jakiekolwiek szanse koordynacji działań pomiędzy bohaterami jest prawie niemożliwe. co jakiś czas słychać zwierzęcy, potężny ryk, niekiedy strzał, ale głównie ludzkie krzyki przerażenia i bólu.

Macie sporą szansę na własną inwencje i wcielanie w życie własnych pomysłów

Na KP uwzględniłem ubytki w WT związane z ostatnimi wydarzeniami.

Czas na odpiskę - do kolejnej niedzieli - czyli 5 maja 2013r - jako, że jest to końcówka długiego weekendu, a nie wiem jak z Wami będzie podczas niego, termin możemy przesunąć o kilka dni. W razie czego. Godzina - jak zawsze - 20:30 (wtedy mam jeszcze szansę zrobić odpowiedź tego samego dnia ).
 
Armiel jest offline