Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2013, 13:35   #766
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wyjaśnijmy najpierw stanie bo cały czas od aut prowadzisz mnie o dwie kratki za mało. Może to pomoże i teraz wyjaśni kary bo biegać mogę normalnie czyli za rany niema kar są tylko za wiele akcji. Tam gdzie jest K.F i jest większa liczba oczek to wiadomo życie ważniejsze i liczy się ono.
Mała mapka własnej produkcji. Bieg nawet z karą nie hamuje mnie aż tak bym stała na ekwipunku





Edit pozycje są niedokładne potem trzeba je policzyć od pierwszego błędu licząc kary. Ale i tak jestem dalej więc proszę o poprawę.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 28-04-2013 o 14:33.
Nasty jest offline