Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2013, 16:10   #768
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
.....Dobra rozpiszę co zauważyłaś dobrze a co źle:

1.Racja że przesunąłem Cię o 10 a nie 12 pól..mój błąd, przepraszam

2.Kość figury nie liczy się do biegania, Więc przebiegłaś 8 a nie 9 pól, powinnaś być tylko o te 2 pola niżej wtedy o które pomyliłem się wcześniej.

3."Następnie ruszyła uciekając złapała ekwipunek leżący po zabitym koledze.
" - To Twój tekst z posta, a nie doliczyłaś żadnych kar, więc stanęłaś na trupie Avarala by móc zebrać jego ekwipunek w kolejnej turze, inaczej musiała byś mieć kary w innych rzutach. Nie doliczyłaś żadnych kar więc nie możesz też biec, skoro już strzelałaś bez żadnych kar. Kości figury, nie używa się przy biegu.

4.Tak o to z racji, że Twój kolejny ruch był po turze zombie, mogły do Ciebie podejść. Kiedy próbowałaś biec dalej z zebranym ekwipunkiem chudego, ale nie zebrałaś go w końcu bo nie doliczyłaś żadnych kar za wiele akcji, a strzelałaś już w turze, do tego chciałaś biec, zmienić broń i strzelać serią trzypociskową przy ogniu automatycznym. Udało Ci się połączyć 5 różnych manewrów w jednej turze i dać sobie za to aż jedną karę Oczywiście doliczając do tego +2 bo przecież strzelasz serią, więc nie masz kar.....brakuje tylko bonusu +2 za Oczko.

EDIT

O nieee przepraszam jednak nie było błędu po mojej stronie Dziękuje Kerm za przypomnienie.....Nasty masz -2 za RANY od nie wiadomo jak dawan. CZyli masz zawsze kary -2 do wszystkiego w tym i ruchu. Dalego biegnąc przez maski przebiegłaś 10 a nie 12 pól. Więc jednak cofam przeprosiny
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 28-04-2013 o 16:17.
JPCannon jest offline