Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 13:37   #903
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Elise na pewno weźmie ze zbrojowni jakiś pancerz, bo z jej skórzanej kurty to już nic nie zostało i całkiem możliwe, że do tego spory młotek, żeby nauczyć paskudztwa gry w krokieta jak i zgodnie z propozycją kymila porozwalać schody co by nie miały za łatwo z dostaniem się na górę.

Z tego zrozumiałam to zrzucanie kamieni nadal jest dobrym pomysłem, z tym że żeby odniosło to jakiś efekt musimy to zrobić po prostu wcześniej, kiedy wróg dopiero będzie próbował sforsować drzwi do klasztoru, a nie kiedy już będą się wspinać.

Tak na marginesie, zastanawiają mnie PW Elise, zaczynała mając max 11, ostatnio za PD podniosłam Żywotność +1... teraz ma max 10. Czyżby niedawne przejścia trwale odbiły się na kondycji mojej ochotniczki?
 
Agape jest offline