Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 19:05   #9
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Jesteśmy mniej więcej w połowie czasu do końca rekrutacji, więc pozwolę dokonać sobie małego podsumowania. Dotychczas dostałem 3 KP: dwóch walczących orężem i jednego hmm... powiedzmy, że słowami. Wszyscy to ludzie. Ponadto mniejsze lub większe zainteresowanie wyraziło jeszcze 4 graczy. Nikomu się nie narzucam tylko delikatnie przypominam

Jeśli komuś pomysł pisania KP poważnie chodzi po głowie to mam kilka rad, aby drużyna nabrała kolorytu i MG był ukontentowany. Wolałbym uniknąć trzeciego najemnika, przydałby się jakiś łucznik, mag lub ktoś o specyficznych umiejętnościach. Mile widziana będzie także rasa inna niż ludzka i przedstawicielka płci pięknej. To tyle. Jeśli komuś moje widzimisię nie pokrywa się z planowaną postacią może je spokojnie olać.

Zastrzegam sobie także prawo do wcześniejszego, co dosyć prawdopodobne, zakończenia rekrutki. Jak mi się uda startowego posta napiszę przed pierwszą maturą (7 maj) i wydłużę pierwszą turę o kilka dni. Akurat więcej czasu na zapoznanie się postaci. Miłego pisania
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline