Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 20:56   #67
sheryane
 
sheryane's Avatar
 
Reputacja: 1 sheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwusheryane jest godny podziwu
OK, to tak. Glyswen tu ma miętkie (ja pisałam miękkie, ale on się wciął... - K.) serce, więc wyniki przypadły w udziale mnie.

Dostaliśmy o wieeele więcej kart, niż się spodziewaliśmy. Jestem zaskoczona tak pozytywnym odzewem w stronę początkujących MG. Po długim i zaciętym boju ustaliliśmy, że do sesji wejdzie nie 4-5, a 6 osób. Naprawdę ciężko nam było wybrać po wstępnej selekcji ;]

abishai
Andramil
Gettor
Kerm
Romulus
Sierak


Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji i poświęcenie czasu tak na czytanie, jak i na tworzenie postaci.

Pierwszy post do sesji pojawi się 6.05. Wybaczcie nam zwłokę, ale niestety ja znowu wyjeżdżam i będziemy mieli trochę utrudnione pisanie, ale mam nadzieję, że warto będzie jeszcze trochę poczekać ;] Jeżeli ktoś ze względu na czas oczekiwania zechce się wycofać, to poprosimy o info jakimś kanałem.
 
__________________
“Tu deviens responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.”
sheryane jest offline