Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 21:17   #906
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
Do graczy: proponuję skorzystać z siły Vogla i Elise i pozwalać niektóre wyjścia/wejścia do "Kielicha". Powinniśmy skoncentrować się na maximum dwóch. Będzie "łatwiej".

Inne propozycje?
Cytat:
Napisał kymil Zobacz post
Proponuję zniszczyć schody od zachodniej strony i zostawić tylko te od wschodniej. I od tej strony zbudować szaniec. Nie napisałem tego w poście, nie chciałem sam decydować bez Waszej decyzji.
W końcu gramy w dream team .

Według mnie dobre propozyje. Skorzystajmy też z tej beczki z prochem gdzieś, jak ją już mamy. Może chłopi ją odpalą, to się na coś przydadzą. No, albo też mogą posłużyć jako wabik, ale nie wiem, czy się zgodzą

Problemem może być to, że nie wszystkie muszą wchodzić schodami, pewnie niektóre będą mogły ścianami. Trzeba więc się podzielić na broniących schody i zrzuvających głazy i broniących kielicha od zewnątrz.

Kwestia nafty - według mnie brać do rytuału. Jeśli to jego jest składnik i przyśpieszy ewentualne zwycięstwo, to lepiej ją wykorzystać, jako ten przyśpieszacz To, żeby skończyć jak najszybciej ten rytuał, powinno być priorytetem, więc nie szczędźcie też PSów

A elf, jak pisałem, chce na początku znaleźć jakieś miejsce 'obserwacyjne' w którym mógłby się zadomowić ze swoim łukiem i strzałami, a gdy nadejdą brzydale, to zacząć stamtąd ostrzał.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 29-04-2013 o 21:20.
AJT jest offline