Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 23:11   #38
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Komiko - no nie wiem, ja jak wiadomo, jestem profesorem astrofizyki, znawcą kosmicznych technologii, mistrzem wiedzy wszelakiej i na dodatek ma siedem doktoratów z nawigacji, inżynierii materiałowej i genetyki

Oczywiście, że nie musisz się znać. Możesz "improwizować" lub zdawać się na własną pomysłowość

Na obecna chwilę mam:

Na obecną chwilę mam następujące zgłoszenia:

1. Mrsanches - postać Oscar Sanchez pseudonim "Bambus" - górnik, specjalista od ładunków wybuchowych - fajna koncepcja.

2. GreK - postać Dimitrij Wladimirowicz Petrenko - drugi mechanik z fajną zahaczką - postać zgłoszona przez doświadczonego gracza więc może wejść do sesji, jesli nie bedzie "konkurencji" z "nowych" - sorki GreK na takie dictum

3. Gortar - postać Massimo Luvezzi – analityk i specjalista do komputerów i przetwarzania danych - fajna koncepcja.

4. Plomiennouski - postać Olivier Shroud - elektromechanik - fajna koncepcja

5. Nasty - postać - Anastazy Tomason "Zwarcie" - elektromechanik specjalistka - też koncepcja OK

6. Neride - postać - Melisa Stevenson - lekarz pokładowy - koncepcja bardzo fajna

7. Proxy - postać - Marija Nicolayeva "Nicko" - ratownik - koncepcja bardzo fajna.

Powoli zbliżamy się do kompletu graczy. Zainteresowani pisać PW lub wpisywać się w komentarze, bym wiedział, czy jeszcze na kogoś czekamy.

PRZYPOMINAM, ŻE REKRUTACJĘ CHCĘ ZAMKNĄĆ DNIA 1 MAJA O 23:59

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 30-04-2013 o 16:56. Powód: dodanie gracza
Armiel jest offline