Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 15:56   #994
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Ufff...nadrabiam zaległości, ale wolnymi krokami. Korony... na koniec zostawiłem bo graczy tu sporo to wiedziałem że jakoś to będzie. AJT wybacz nieobecność, a i brak aktywności na Koronach w tym tygodniu ( liczę 7 ostatnich dni ). Wracam ja ci już tu jednak pełną parą. Posta smażę od dwóch dni...jednak musiałem zaprzestać bo czasu brak było, a i jeszcze do sesji Nefariusa przystąpiłem plus u Sekala przygodę trzeba było zakończyć, sam wiesz jak jest AJT bo tam byłeś

Dobra, kończę pisać/gadać i kończę pisać posta... oba za'kończenia prowadzą do wrzucenia posta jeszcze dziś... chyba że się niebo zawali

EDIT.. no, niebo na szczęście się nie zawaliło, ale ja zarwałem nockę by poukładać parę RPG'owych spraw. Post prawie gotów. Jeszcze tylko z Felixem coś ustalę...prześpię się ( w realu ), poprawię literówki i wrzucam odpis.

EDIT 2: Tak żeby było wiadomo: posta ustaliłem wcześniej z MG...więc nie to że sobie samowolnie oraz bezkarnie biegam, dźgam i zabijam NPC'ów
 

Ostatnio edytowane przez VIX : 02-05-2013 o 11:50.
VIX jest offline