Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 17:05   #30
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Mogę wskazać przyzwoitą kebabownię, w której sam się stołuję przy okazji ŁPGów. Ewentualnie jest milion innych opcji na Piotrkowskiej, która w gruncie rzeczy jest nieopodal. To tak odnośnie opcji obiadowej / kolacyjnej.

Jeśli chodzi o opcję wieczorną, a więc po ŁPGu, mogę jeszcze zaproponować coś dla ludzi ceniących złocisty napój przyzwoitej jakości - Piwotekę.

Klient: Jest Tyskie?
Barman: Nie ma...
Klient: A coś o podobnym smaku?
Barman: Hmmm... Woda?


Co do RPGów zaś - Łódzki Port Gier, to nie tylko planszówki. Sesje też się dzieją, w miarę możliwości i zainteresowania. Nie gwarantuję jak to wygląda tym razem, bo mamy tylko jedno piętro, ale jeśli jesteście zainteresowani graniem na miejscu w ŁDKu to się zorientuję co i jak, powinno się coś znaleźć Ba, gdyby był problem z mistrzowaniem, to ktoś z miejscowych chętnie coś poprowadzi. Jakby co
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline