Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 22:19   #83
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Chciałem tylko zauważyć, że moim zdaniem, trochę można się pogubić w odpisach. Po poście MG, postać Aesha zdążyła już przeszukać zwłoki, pójść na górę, zwiedzić parę pokoi i wrócić. Co w przypadku, jak ja też bym chciał tam iść, albo również udać się w kierunku zwłok (nie chciałem, ale co jeśli też chciałbym je przeszukać)? Myślę, że deklaracje powinny być w postach, a opisy w Twoich MG. Tak to trochę dziwnie, że jedna postać działa tyle przed innymi, szczególnie że są w jednej lokacji. W poprzedniej kolejce było podobnie. Nie mam żadnych pretensji, tylko chce ustalić, czy uzgadniamy z Tobą akcję na PW i opisujemy wyniki w postach? Czy tradycyjnie dajemy deklaracje, plany w postach, a Ty je rozliczasz. Ja jeśli nie przeczytałbym posta Aesha (zresztą nie wyszyscy czytają posty graczy dokładnie, skupiając się na MG) mógłbym zakończyć na deklarce, że idę do góry, a w tym samym czasie góra już by była cała zbadana, 'splądrowana'.
 
AJT jest offline