Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 23:12   #5
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JaTuTylkoNaChwilę Zobacz post
Dhratlach targuj się w grze. Nie lubię jak coś jest tak "na pałę" w komentarzach. W sumie i tak wszystko okazuje się w grze.
Nie zrozumieliśmy się, miałem na myśli podpowiedzi w pierwszym poście, odgórnie wskazanie możliwości, a raczej moje tak ich odebranie "tak, zgadza się, nie przepadam za 'podpowiedziami' odbierają mi radość z główkowania". Stąd też moje pytanie: Czy jest możliwość stargować te wszystkie i inne przyszłe podpowiedzi "tak by je ograniczyć do maksymalnego minimum które nie sprawiałoby wrażenia podania gotowego rozwiązania - prowadzenia za rączkę" na jakiś ciekawy materiał oddający klimat i realium prowadzonej sesji w materiałach/komentarzach? Z tego co pamiętam, Nasty gra kimś od składania, naturalne jest założenie, że coś może wiedzieć, prawda? Choć tutaj, zakładam, że sama dzielnie walczy na tym polu.
 
Dhratlach jest offline