Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 19:52   #18
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Sheol, poprosi czezwgo by ci pokazał jaki sprzęt dostałem to zobaczysz co z słów dostaniecie co chcecie i całej koncepcji zostało. Raz Dwa powodów było też pare innych. Ale mniejsza z tym jak by co napisałem moja postaci wciąż żyje. Właśnie kończy czytać książke i sie zastanawia skąd weźmie tyle czerwonego Materiału. To dalsza częsci planu O.G.A.R.Ś. Czyli
Ocalenia Głupich Amerykanów i Reszty Świata :P

a no i dlatego że tym się zajmuje Konwuj Atobot niema tu czego szukać. Gdyby trzeba było to zorganizować to jo ale jak już jest to po co on tam? Działa? Działa! Więc trza cosik następnego zrobić. od jednego konwoju Moloch nie padnie.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline