Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2013, 01:06   #85
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Ok people

Myślę żebyśmy dali chwilkę sobie na uspokojenie. Nie ma co stresować naszej drogiej szefowej i robić jej mętliku w głowie, to jej pierwsza sesja pbfowa nie utrudniajmy jej tego.

Może od raz powiedzmy sobie kto ma co komu do zarzucenia i spróbujmy wyeliminować w przyszłości podobne przypadki.

Mnie troszkę boli styl gry Aesha, bo o ile nie mogę mieć pretensji co do jego aktywności o tyle troszkę zaczyna denerwować mnie deklaracja i wykonanie kilku czynności na raz. Np samemu również zamierzałem od razu wyruszyć w ślad za żołnierzami, niestety nim zdążyłem się obejrzeć ty już przyjacielu zdążyłeś w swoim poście wyjść, śledzić ich, widzieć jak karczmarka zostaje zamordowana, wrócić i ocucić mr sanczo... Nie róbcie tak prosze was bo to strasznie psuje zabawę z gry.

No właśnie Mr sanczo, nie chcę być nie miły ale po woli coraz bardziej zaczyna mnie denerwować twój styl odpisywania, ale o tym już mówiłem więc ku przestrodze się tylko przypominam. Niziołki są małe z procą już zabójcze wręcz a mam coś o większym kalibrze, nie znasz dnia i godziny
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline