Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2013, 10:56   #88
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zombianna Zobacz post
Aesh i jego lepkie paluchy? Zawsze możesz złamać nóżkę
Czy mi się zdawało czy widziałem gdzieś w pobliżu inteligentną luźną deskę w podłodze zestrojoną z elfią stopą?

Swoją drogą, Aesh, jeżelibyś miał długouchym te 6 Sz, to i tak podążałeś za ludzkimi żołdakami (zakładamy standard: 4 Sz bez minusa za ciągnięcie kobiety)... co mogę więcej powiedzieć?
W przypadku rozkradania trupa i zwiadu pokoi na górze... cóż, ktoś inny mógł pójść tam kiedy elf zajmował się truchłem, a to, że pokoje są jakie są... dowiemy się w postach, prawda?
Jak widzisz, choćbyś miał nawet i 10 Sz, to i tak niektórych rzeczy nie przeskoczysz. Chyba, że Twoja postać ma zdolność bilokacji... "..na stos z nim! Parszywym sługą Khaosu!"

To jak? Na dole jest parę skrzynek (?) z jakimś winem, robimy popijawę?
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 01-05-2013 o 11:09.
Dhratlach jest offline