Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 20:05   #35
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Słuchała i powoli przeżuwała to co miała na talerzu. Kiedy prawie go opróżniła wzięła głębszy wdech i odparła:
-Niestety Larch, muszę przyznać ci rację. To co jest w mojej sakiewce równie dobrze mogłoby zaraz z niej zniknąć. Wystarczy, że wybrałabym się na targ. Wydaje mi się, że albo podejmiemy jakąś pracę, albo zostaje nam nocleg pod gołym niebem...- skrzywiła się wymawiając te słowa.
-Po dzisiejszym noclegu bolą mnie wszystkie kości, w takiej kondycji trudno jest funkcjonować, nie wspominając o jakimkolwiek poszukiwaniu. Mam nadzieję, że nasza sytuacja niedługo się wyjaśni. Co do naszej drużyny, myślę, że lepiej wyjdziemy gdy będziemy razem. Dla mnie tak cała nagroda nie ma najmniejszego sensu- mówiąc to odgarnęła z czoła lśniące kosmyki i podniosła tajemnicze spojrzenie zielonych oczu na swoich kompanów.
-Grunt to pozostać przy zdrowych zmysłach...
 
Aivillo jest offline