Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2013, 17:41   #95
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mrsanczo Zobacz post
Zombianna nie ma ani 1 błędu gramatycznego (no może 1) ale jak word mi nie poprawia to zostawiam.

Reszta:

Wypisze w pkt jak tak to jest trudne (miałem mało pisać to jeszcze mniej moge...):
1. Jest jej zimno olega nieludzi wraca do karczmy.
2. Ogląda karczmę podchodzi do trupa itp..
3. Siada koło Viggo (do niego przychodzi ten elf Aslandir av’ Nyrr który chciał pomocy)
4. Śmieje się z ran Andrea Eichmann

Coś jeszcze ? Zedytowałem to co było źle. A pisałem to rano więc trochę zaspany. Wole coś napisać bo czasem ludzie chcą się do tego odnieść co robi moja postać np: Felix albo Andrea
Ad3. Nie do niego podszedł Aslandir tylko do Ikołaiba i od kislevczyka wlasnie chcial pomocy ale teraz juz nic nie zmieniaj. Siedzisz przy Viggu to siedzisz przy Viggu. Koniec. Mozesz sobie popatrzeć jak Andreę obmacuje
 
Zombianna jest offline