Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2013, 10:05   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Poważnie, to wydaje mi się to lekko niepoważne takie nagradzanie za "dary dla bogów". Jasne, że podjadanie przy sesji jest przyjemne i każdy kto może i chce powinien sie dorzucićdo agapy, ale dawanie za to PDków - zwłaszcza w znacznych ilościach jest nieuzasadnione, z prostego powodu - nie każdy mz możliwość przyniesienia czegoś na sesję, a ważniejsze - jest to proste kupowanie doswiadczenia. A to nie ma z rpg nic wspólnego.

Jeżeli mg nie widzi w swoim zachowaniu nic dziwnego i niestosownego to myślę, że jedynym argumentem jaki może mieć na niego wpływ jest to, że on sam bedzie musiał wypić naważone piwo - wkrótce bedzie musiał prowadzic drużynę z bardzo różnymi poziomami postaci wynikłymi z tego, że jedni przynosili ciasto, a inni nie. Prowadzenie takiej drużyny nie jest proste i może doprowadzić nawet do rozpadu ekipy...


Ja nigdy nie dawałem dodatkowych pdków za "fanty sesyjne".
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem