Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2013, 13:25   #10
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Plomiennouski - aleś mnie zaskoczył. Ja Ci bohatera wysłałem do napraw bo miało Cię nie być. Co do pytania - mozna oczywiście dostać odczyt z SI (w końcu to sf ) - ale efekty odczytu otrzymasz już w moim poście. Łatanie w większości "ręczne" z małym wykorzystaniem droida (opiszę go w sprzęcie).

Komiko - na pokładzie SPACE DRAGONA II (dalej SD II) jest kapitan

Alex Tramp - koleś spokojny, rzeczowy i można na nim polegać. Zna się na swojej robocie i ma spore doświadczenie.

O'Donell - pierwszy nawigator i pilot - nieco zamknięty w sobie, tęskniący za rodziną na Ziemi mężczyzna w wieku 37 lat. Ryżawy, piegowaty, blady, zna się na lataniu, ma sporo godzin wylatane w lotach badawczych.

1 mechanik - Simon Terrpanillo - niski, zarośnięty, łysiejący, wiecznie brudny i śmierdzący smarami oraz alkoholem facet. Zna się na silnikach, jak mało kto w załodze, ale ma problemy socjalne.

Więcej NPCów nie ma. reszta załogi to Wy.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 02-05-2013 o 13:29.
Armiel jest offline