Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2004, 23:50   #25
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Ojojoj...
Torche mnie poniosło...
Przeczytałem jeszcz raz swoje posty i się przeraziłem...
No dobra.
Troszeczke inny wydźwięk to miało niż powinno.
Cytat:
Jako? czytam twoje posty i nie mogę oprzeć wrażenie, że ty się uważasz za kogo? lepszego z powodu gustów muzycznych.
Można było odnieść takie wrażenie ale nie miałem takiego zamiaru. Wcale nie uważam się za lepszego. poprostu chcę skrytykować taką postawę
Cytat:
Wszyscy mówią, że disco polo to syf a potem idą słuchać "Aż Troje" i o-zone...
Przecież to niczym od disco polo się nie różni.
Ja poprostu szuakam wyższych doznań w muzyce niż dźwięk basów.
Nie jestem jednak jakimś fanatykiem rocka. Potrafie powiedzieć coś dobrego i o innych wykonawcach nie mających wiele w spólnego z rockiem np. Madonna, Michel Jackson, czy troche młodsza Nely Furtado.
Zastanawia mnie poprostu na czym polega i skąd się bierze tak duża popularność tych zespołów, które ja uważam za marne (nie ubliżając tym, którzy je słuchają).

Cytat:
Je?li uważasz, że to jest prosta muzyka to spróbuj stworzyć pare kawałków i potem porównaj je z obecymi 'przebojami', jak nic zauważysz, iż twoje produkcje sš marne i czego? im brakuje.
Poproś jakiegoś krytyka filmowego albo muzycznego, żeby stworzył idealny film/utwór...
Tak wogóle to oni sami tego nie robią. Mają do tego sztab ludzi, którzy myślą jak to nagrać, żeby to stało się popularne...
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem