Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2013, 01:21   #109
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
... zbluzgał bym cię stary od podłoża po czubki włosów, ale Kerm patrzy to nie będę go prowokował, ale powiem wprost, a raczej zapytam. Czy ty naprawdę nie umiesz czytać tego co się do ciebie pisze? Żadnych postów od ciebie więcej w tej turze! To pytanie numer uno bo od razu ślę następne. Czy ty kiedykolwiek w życiu naprawdę grałeś w jakiegokolwiek rpga? I nie mówię tu o crpgach, tylko o takich papierowych jakbyś nie zczaił. Wiesz kim jest MG i jaką pełni funkcje? MG podejmuje decyzje, a nasz kochana pani szefowa ową już podjęła, maksymalnei 2 posty na turę ! Masz już 3, a chcesz jeszcze skrobać?! To nie jest sesja na gadu czy chacie żebyś spamił! Przysięgam ci jak się nie uspokoisz i nie dostosujesz do zasad gry i reszty graczy to jeśli nikt przede mną cię nie odstrzeli ja to zrobię i podejrzewam że kości będą dla mnie pomyślne. Twojej postaci nawet łaska Shallyi, której wątpliwym akolitą jesteś nie pomoże. Rozumiesz?
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline