Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2013, 12:08   #27
Cybvep
 
Cybvep's Avatar
 
Reputacja: 1 Cybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwu
Ok, ponieważ Kane jest odseparowany, wrzucę to, co pojawiło się w Docu, do swojego posta. Jedna sprawa mnie jednak nurtuje - mianowicie prawie wszyscy mają już swoje posty, ale póki co nie widzę, by ktokolwiek poruszył kwestię dzieciaków, a to chyba dość istotne, czy je zabieramy, czy nie. Każdy wie, co się wydarzyło, więc nie ma zmiłuj. Teraz jest czas wyjazdów itp., więc nie wiem, czy jest sens rozwiązywać sprawę w Docu, zwłaszcza jeżeli wszyscy będą co do tego zgodni. Chyba najwygodniej będzie, jeżeli napiszecie to tutaj (zabieramy/nie zabieramy) - wtedy mogę to po prostu ująć w swoim poście w kilku zdaniach, chyba że MG będzie miał coś przeciwko i wszystko trzeba będzie rozwiązać Docem. W razie jakichś poważnych konfliktów, wtedy pozostanie już tylko Doc.
 
Cybvep jest offline