Wątek: Pytania
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2013, 13:34   #1
Mrsanczo
 
Mrsanczo's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znany
Lightbulb Pytania

Od razu proszę administrację o przeniesienie jeśli są inne działy na takie tematy.

Witam ludzi którzy chcą odpowiedzieć na moje pytania jak i zainteresowanych. Do rzeczy:

1. Czy system może być rasistowski np. „Gildia Cyganów”, „Zbieracze bawełny” itp. Czytałem regulamin i 1 pkt odnosi się to „Nietykiety”. Jest tam napisane między innymi że zabronione jest: obrażają inne narodowości, rasy ludzkie, religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23 Kodeksu cywilnego); Czy jest to regułą którą da się nagiąć? Czy można obrazić bogów inne rasy itd. w sesji.

2.Tutaj było pytanie (już nie aktualne bo znalazłem taki RPG: GURPS Discworld)

Jak ktoś chce wiedzieć co mnie zainspirowało do tworzenia, podsyłam fragment książki:

Biblioteka była największym zbiorem magicznych tekstów w całym multiversum. Spoczywały tam na półkach tysiące woluminów pełnych okultystycznej wiedzy.
Podobno, ponieważ wielkie ilości magii potrafią mocno odkształcić zwykły świat, Biblioteka nie przestrzegała normalnych zasad czasu i przestrzeni. Podobno ciągnęła się po wieczność. Podobno całymi dniami można by wędrować wśród odległych regałów, podobno gdzieś tam żyły całe plemiona zagubionych studentów, podobno niezwykłe istoty czaiły się w zapomnianych wnękach, a polowały na nie istoty jeszcze dziwniejsze.
 
__________________
"Ignorance is bliss." ~ Cypher

Ostatnio edytowane przez Mrsanczo : 03-05-2013 o 21:19.
Mrsanczo jest offline