Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2013, 04:31   #93
Culture Vulture
 
Culture Vulture's Avatar
 
Reputacja: 1 Culture Vulture nie jest za bardzo znanyCulture Vulture nie jest za bardzo znany
Archaal nie dał po sobie poznać zdziwienia ani rozbawienia, choć słowa płaszczącego się przed nim obszarpańca zasługiwały na jedno i drugie. Nie poddał pod wątpliwość owego szaleńczego toku rozumowania ni słowem ni grymasem. Nie mógł wypaść z roli, której odgrywanie zresztą miało okazać się łatwiejsze niż pierwotnie założył. Był przyzwyczajony do opartego na strachu szacunku jaki mu okazywano. Mieszkańcy jego macierzystego świata odnosili się do niego w ten sposób bez jakiegokolwiek zastanowienia czy zawahania. Mieszkańcy innych... Ci uczyli się tego szybko. Archaal dbał o to z całą premedytacją.

- Właśnie tak.- Powiedział powoli a oczy jego maski zwęziły się niebezpiecznie. - A jak mam oczyścić to miasto skoro muszę przy okazji pilnować wszystkich tych którzy decydują się być nieposłusznymi?

Prostując się odstąpił od uciekiniera. Mimo to dystans który ich dzielił wciąż mógł okazać się dla człowieka śmiertelny.

-Chyba zbyt długo zwlekałem z odwiedzinami. Pora samemu i na własne oczy przekonać się jak mają się sprawy pośród ludzi. Przypomnieć co poniektórym niedowiarkom o tym, że wciąż żyję a moja misja nadal trwa.

- Ty!- Oblicze Porządkującego Sieć ponownie skierowało się na klęczącego mężczyznę. - Który schron jest twoim domem? Zaprowadzisz mnie do niego. Zakładam, że w ostatnim czasie nie zmienialiście siedziby?
 

Ostatnio edytowane przez Culture Vulture : 04-05-2013 o 12:20.
Culture Vulture jest offline