Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2013, 12:38   #12
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Ktoś jeszcze jest zainteresowany? Jeśli tak, proszę o kontakt tu lub na PW, żebym wiedział, że na kogoś czekam.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro zakończę rekrutację i wstawię pierwszego posta.

EDIT: No i kończymy. Dziękuję wszystkim, którzy tu zajrzeli, ale przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy stworzyli i dostarczyli KP. Dostałem ich sześć, jak na pierwszy raz, to mogę powiedzieć, że to nieoczekiwany sukces. Jak już wcześniej pisałem nie dam rady poprowadzić szóstkę graczy i jedną kartę musiałem niestety odrzucić.

Przyjęci (kolejność przypadkowa):
- potacz
- Zara
- Ziutek
- Culture Vulture
- Karmazyn


Zwycięzcom przetargu gratuluję, życzę nam udanej sesji i proszę o chwilę cierpliwości zanim odpowiednie tematy zawisną na forum.

Obsługę działu proszę, żeby potrzymać ten temat jeszcze 1-2 dni, aby wszyscy zainteresowani nie musieli go szukać w otchłaniach archiwum. Dziękuję.
 
__________________
Nosce te ipsum.

Ostatnio edytowane przez Boreiro : 06-05-2013 o 12:46.
Boreiro jest offline