Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2013, 16:22   #29
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Zostały 4 dni do końca rekrutacji.
Na tę chwilę sytuacja wygląda tak:
Dostałem 5 kart postaci.

Rhaina - dobra, interesująca karta, absolutnie nic do zarzucenia
Rock - dobra karta, pomysł może być lekko problematyczny, ale będzie ciekawie
MS - dobrze napisana karta, ciekawie ujęty temat, trochę rzeczy do poprawki ale pracujemy nad tym
Piszący z Bykami - równie temat ujęty w oryginalny sposób, po wykreśleniu pewnej części wszystko jest ok
Piąta karta niestety odbiega poziom od reszty, więc nie biorę jej pod uwagę.

Zgłoszeń jest zdaje się jeszcze kilka, ale przynajmniej jedno konkretne, zobaczymy co się jeszcze urodzi.

Do wszystkich mam dwie informację:
proszę o rozglądanie się za avatarami, bo chyba tylko Piszący swój podesłał (o ile dobrze rozumiem, że ten obrazek ma być avkiem). No i nie wiem jaki jest status tego obrazka od Rocka, nie określił się konkretnie.
Druga informacja jest taka, że trzeba dosłać do karty postaci jeszcze jeden ważny punkt, ważny z praktycznej przyczyny, która wyszła na jaw dopiero w toku.
Chodzi o wykreowanie w kilku krótkich zdaniach obrazu postaci, która najbardziej przeraziłaby Waszą Personifikację. Ten punkt nie dotyczy rzecz jasna KP Rocka, z jemu wiadomych przyczyn
Z tym punktem nie trzeba się spieszyć, może być dosłany nawet już po starcie sesji, ważne, by w ogóle się pojawił.

Rzecz jasna zapraszam również do pisania kart nowe osoby, czasu jest jeszcze sporo
 
goorn jest offline