Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2013, 19:55   #119
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mrsanczo Zobacz post
Nie byłem na dworze. Teraz to przeczytałem. Odgrzewam bo chce się obronić. Nie obchodzi mnie kto kończy temat i .
Nie obchodzi? W takim razie dziękujemy Ci za wspólną grę. Swój ostatni post traktuj jako ostatni post w Animam Debet. Jakiekolwiek dalsze wypowiedzi z Twojej strony czy to w wątku sesyjnym, czy tutaj w komentarzach zgłoszone zostaną do adminów strony.

Niestrawności dostaję, jak widzę co Ty człowieku robisz. Mam serdecznie dość ciągłego upominania, które nic nie daje, i ciągłego trollowania byleby tylko coś napisać.
Z ręką na sercu - próbowałam być miła, kulturalna i wyrozumiała. Próbowałam tłumaczyć, łagodzić wieczne napięcia pomiędzy Tobą i resztą graczy.
Jednakże, jeżeli coraz więcej głosów słyszę że ludzie mają Cię dość, to jak widać źle zrobiłam dając Ci szansę.

Resztę mogę tylko serdecznie przeprosić za całą tą niezdrową sytuację.
Już dawno powinnam coś z tym zrobić.
 
Zombianna jest offline