Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2013, 15:03   #26
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tak - mam jedną zapasową baterię do protez nóg.

Opis postaci najpierw muszę avka znaleźć lub zrobić. Czy my nie powinniśmy mieć jakiś standardowych kombinezonów w które na razie jesteśmy ubrani?

Opis dla mojej postaci - którzy mnie widzą mogą to wpisać w odpo....

Kombinezon pierwszego mechanika pokładowego. Kolor popielaty z białymi paskami po bokach. Proteza widoczna to dwie nogi i lewa ręka oraz implant lewego oka. Włosy długie spięte w kitkę do pasa, kolor włosów- brunetka. Na głowie hełm taktyczny.

Co do ggdoc.. Nie lubię bo często gracze piszą tam, a nie w sesji opisy i inne. A ggdoc powinien pomagać tylko w dialogach. Chodź jak widać na razie są proste dialogi które można popchnąć kolejną odpowiedzią w sesji. Więc na razie niema sensu siedzieć na ggdoc.

Zresztą byłam tam dwa razy i nikt nie nawiązał dialogu oprócz Aschaar-a który właśnie przenosi tam sesje.

Lubię pisać na żywca. Zawierając istotne elementy z waszych odpisów. Co do dialogów długich mogę pisać w ggdoc ułatwia to bo nie musimy się umawiać. Co do pojedynczych pytań lub krótkich dialogów wolę odpisać w sesji. Tak jak teraz to zrobiłam.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 05-05-2013 o 15:55.
Nasty jest offline