Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2013, 16:01   #28
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Też nie przepadam za gdoc, powód prosty, bardzo łatwo wpaść w szpony Khaosu... ale przydaje się do pisania z MG, tworzenia planów poza sesją, oraz ogólnej komunikacji. Gdoc jako narzędzie pisania sesji... cóż, nie jestem zwolennikiem, ale mogę pójść na kompromis jak większość się za tym opowie. Jak by nie było, ma swoje plusy.

Nom, ja tam mam swój 'kombinezon', nic innego jak mundur i fartuch lekarski. Jak mnie zastało tak mnie wywiało. Dobrze, że zamieniłem się dyżurem z jednym cywilnym lekarzem...

Jak MG powie, że mam uniform w stylu Star Trek to nie zgłoszę sprzeciwu (nic by to nie dało). Chociaż bardziej kwestie munduru widzę w konwencji Star Wars (preferencje).

Pokój


EDIT: czyli garść pytań.

1. Duplikator: jakie są jego gabaryty, czy jest przenośny, etc.
2. Jaki jest ogólny spis rzeczy w skrytkach, broń, racje żywnościowe, zestawy plecaków awaryjnych etc. wszystko to co znajduje się na stanie kapsuły bez tego co wnieśli gracze (broń boczną czy co tam deklarowali, jeżeli w ogóle)

Chwilowo więcej pytań nie pamiętam, na wszystkie pytania o odpowiedzi proszę i więcej w przyszłości obiecuję. Amen.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 05-05-2013 o 16:21.
Dhratlach jest offline