Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 14:18   #1
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Siedmiu krasnoludów i baryłka po piwie

Witam wszystkich gorąco Komentarze do sesji „Siedmiu krasnoludów i baryłka po piwie” stoją dla Was otworem.

Na samym początku chciałbym wyraźnie zaznaczyć, iż jest to moja PIERWSZA sesja. To dosyć ważne z mojego punktu widzenia. A więc wszystkie uwagi, oceny, zarówno dobre jak i złe, pomysły na poprawę jakości rozgrywki itede przyjmę z szerokimi ramionami.

Pierwszy post już wisi na forum. Chciałbym, żeby każdy z Was określił co robi (To stwierdzenie jest niezbyt odkrywcze, ale miałem nieodpartą potrzebę je napisać. ) oraz wygląd zewnętrzny jego postaci. Oczywiście mało prawdopodobne, że wszyscy uderzą od razu w kimono, więc udostępniam google docka dla przełamania pierwszych lodów.

https://docs.google.com/document/d/1...nsNFEbklk/edit

Wybaczcie jeśli w pierwszym poście Wasze postacie zrobiły coś niezgodnego z Waszą wizją ich prowadzenia. Od teraz postaram się w nic nie wtrącać.

Już paru graczom to pisałem, ale powtórzę. Na terenie Rzeczpospolitej oficjalna moneta to polski złoty, dzielący się na 100 groszy. Jego równowartość do tego w obecnej III RP jest około 100 razy większa. Czyli 1 zł - 100 zł. Jednakże społeczeństwo jest znacznie bardziej podzielone na biednych i bogatych. Suma zaoferowana wam za tą kampanię jest przeogromna.

Przez tą turę mój czas wolny będzie dość mocno ograniczony,
więc NPC-owie mogą mieć nieco spowolnione odruchy. To tyle, nie przedłużam. Zaczynamy

PS.Na posty będę czekał do 15 maja. To prawie dwie standardowe tury, ale wybaczcie. Moje maturki same się nie napiszą
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline