Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 20:12   #231
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Witajcie.

Zaktualizowałem karty w panelu. Jest w nich nagroda w postaci PDków, a także inne info na temat PPków i PO, choroby i innych szczegóły.


Co do samej sesji, a właściwie jej kontynuacji, to... Niestety postanowiłem zrobić przerwę, możliwie że dłuższą. Nie chce prowadzić, tak jak prowadziłem tą część, a by było inaczej potrzebowałbym więcej czasu. Niestety nie mam go na tyle, by się poświęcić wystarczająco prowadzeniu gry. Na dzień dzisiejszy mówię więc stop.

Dzięki za grę wszystkim! Tym co mieli na koncie jedną sesję, więcej i najwięcej (Kerm i Valth). W trakcie tej kampanijki, tym najbardziej wytrwałym, udało się zdobyć ponad 2000PD, co jest dość bogatym wynikiem. Może uda nam się jeszcze to wznowić, a jak nie, to życzę Waszym bohaterom dalszego bogatego, pełnego martwych demonów, życia.
 
AJT jest offline