Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 08:56   #5
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
- Magnus... Również... - Odrzekł nieco zmieszany niecodziennym przypadkiem mężczyzna. Był średniego wzrostu i raczej smukłej budowy, skórzana zbroja co jakiś czas wystawała z pod kolejnych fałd noszonych przez niego szat bardziej przypominających książkowych czarodziejów, brakowało mu w zasadzie tylko spiczastego kapelusza. O jego fachu świadczył jednak przytroczony do boku miecz i przewieszona na plecach drewniana, okuta żelazem tarcza, a blizna biegnąca przez środek twarzy właściwie sama mówiła, że albo był tak beznadziejnym szermierzem, albo w ciągu krótkiego życia stoczył całkiem sporo pojedynków. Trochę irytował go fakt, że Lupusa musiał zostawić na zewnątrz, psina nie lubiła odstępować go na krok, niestety oboje musieli zaakceptować pewne wymogi narzucane przez cywilizację. Kudłaty owczarek siedział przywiązany gdzieś niedaleko wejścia i zapewne głośno nawoływał swojego pana dając się we znaki wszystkich chcącym zaznać odrobiny spokoju.

- Mam nadzieję, że będziemy się dobrze dogadywać, a historie wymienimy kiedy indziej. Jeżeli o mnie chodzi, zabrałem ze sobą wszystko co miałem więc mogę ruszać choćby zaraz - powiedział, wyrażając swoją opinię na pytanie zadane przez Raufera. Właściwie to cieszył się z towarzystwa, ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości raczej nie pomaga w zawieraniu znajomości, a nawet niedawna amnestia niewiele zmieniła w głowach mieszkańców okolic w których się wychował.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline