Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 13:55   #60
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Cool

1. Komunikator: TeamSpeak, czasami Heniek (Google Hangout)
2.Systemy
- Główne: Neuroshima, Exalted (niestety brak miejsc do obecnej kampanii), Cyberpunk, WoD: Łowca, Wampir
- Autorskie gdy potrzebujemy odmiany: Matrix, Łowca (świat z Supernatural), Mass Effect, Zombies , Dragonball.
3. Obecna ilość graczy/ MG:
- dwóch bardziej doświadczonych MG (Neuro, Exalted, WoD) oraz dwóch początkujących (Autorskie).
- 3-4 regularnych graczy oraz kolejnych 4 pojawiających się na tyle często ile czas pozwala
4. Kogo szukamy: Mamy już pokaźną ekipę ale zawsze przyjmiemy rozsądnych graczy / MG na poziomie, chętnych uczestniczyć w naszych sesjach. Nie szukamy ludzi, którzy po miesiącu się znudzą i odejdą. Szukamy ludzi z pasją i chęcią do grania w długie zawiłe kampanie.
5. Częstotliwość grania: Różnie gdyż czasami potrzebujemy przerwy ale zdarza nam się grać nawet i codziennie przez cały miesiąc.
5. Dodatkowe informacje:
- Gramy używając specjalnie przygotowanego przeze mnie programu do obsługi kart postaci, notatek, materiałów do sesji, zdjęć, znajomych, kostek i wszystkiego innego niezbędnego do gry. Każdy z graczy ma swoje konto z kartami postaci i wszelkimi prywatnymi informacjami. Mistrzowie z kolei mają dostęp do szerokiego wachlarzu narzędzi dla mistrza gry (między innymi automatyczne przesyłanie wyników rzutów graczy na mistrza GG - nikt już nie oszuka Cie przy rzucaniu kostką).
- Świat w Neuroshimie prowadzony jest przeze mnie już od dobrych 7 lat. Zaczynaliśmy od roku 2056 a obecnie mamy 2122. Mamy koło 200 postaci niezależnych, które współtworzą cały świat. Każda z nich dokłada swoją cegiełkę w rozwoju tego świata niezależnie od ingerencji graczy. Przeżyliśmy 3 wojny: z Molochem (obecnie jest odcięty ale zdecydowanie nie martwy), Stalową Policją i Europą. Szykuje się kolejna z mutkami. Świat ma naprawdę bogatą historię, którą współtworzyli przeszli i obecni gracze oraz ich postacie. Wyznaje zasadę sesji typu: "Zdrada-Miłość-Zwrot akcji". Poza tym na naszych sesjach nawet tajemnice mają swoje tajemnice

Chętnych zapraszam do pisania na moje GG: 4943303 (Często jestem na "niewidocznym" dlatego proponuje pisać wiadomości mimo że mnie nie widać)

OBECNIE MAMY JUŻ KOMPLET :P
Jak coś się zmieni nie omieszkam powiadomić
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 12-05-2013 o 02:27.
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem