Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 18:01   #7
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
@goorn na 1. poziomie wszystkie postaci są proste mechanicznie ;p

@Dira nie ma za co, co do kapłana w Faerunie nie ma czegoś takiego jak kapłani idei (w przeciwieństwie do Greyhawk), tutaj każda magia objawiona pochodzi od bóstwa (nawet u druidów, którzy nie mogą czcić po prostu natury jak napisali w PG - abishai udowadniał mi to w innej sesji i niestety miał rację)

@Ashaar jak napisałem w rekrutce, mechanika uproszczona pokroju w moim poście podaję podstawowe informacje, a turlacie sobie sami (polecam zajrzeć do sesji D&D Miasto Pajęczej Królowej i zobaczyć jak tam to wygląda, bo tak mam zamiar rozwiązać to tutaj), długość postów dostosowana do umiejętności tak długo, jak się staramy a nie robimy na odwal się. Tak, dialogi w docu/GG itd.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline