Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 21:30   #4
Hellian
 
Hellian's Avatar
 
Reputacja: 1 Hellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwu
Wypowiem się,
z racji nicka

Utknęłam na tomie siódmym czy ósmym, żeby nie spojlerować za bardzo, wtedy, gdy ascendent wmieczowstąpił,

Bardzo lubię Księgę, ale ...
Ci co zaczynają ją czytać teraz mają zdecydowanie lepiej!! ile lat temu ukazał się pierwszy tom? W 2000? Myślę że większosć takich czytelników jak ja, co towarzyszyli tej sadze od pierwszego tomu, nie wytrwała. I to mimo tej wspaniałej cechy jaką u Eriksona jest spoistość opowieści. Ale do przeczytania było za dużo, były jeszcze książki kumpla od tworzenia świata z czasów gdy autorzy erpegowali, Esslemonta, oddzielne opowiadanka, i warto nieobeznanym powiedzieć, że jeden Eriksonowski tom to dwie ksiegi i jakieś 1200 stron.

Za dużo, za długo.

Choć gdybym zaczynała teraz, z tego, że za długo, tylko bym się cieszyła
ale czytać to 13 lat


I jeszcze głos w odwiecznej dyskusji,
kto lepszy, Erikson czy Martin

Oczywiście że Erikson 8)
 
__________________
"Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę." Dzienniki wiktoriańskie
Hellian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem