Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2013, 12:07   #19
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
To tego, ze zgłoszeń ogółem (wstępnych i nie wstępnych, przedwstępnych i może jak ułożenie planet się nie zmieni) mam w chwili obecnej:

Avarall - ??? (pewnie coś czarującego bo napalał się lodowymi przyzwaniami z Frostburn);
goorn - cośprostegomechanicznie (ze wstępnych rozmów łotr albo wojak);
Dira - człowiek bard (karta postaci wysłana jeszcze bez ekwipunku, ps. jak możesz znajdź mniej rozmazanego avka ;p);
Ashaar - ??? (taka sztampowa postać pewnie złodzieja);
ImperatorK - ??? (po obrazku Taki sądząc, pewnie coś łotrowatego/mnichowatego/brońbożenieninja);
Barthirin - ???;
Quelnatham - ??? (co potrzebujecie to wynajdzie ;p);
Ajas - krasnolud wojownik;
andramil - krasnolud wojownik (tzn. z takiej mocno wstępnej deklaracji na GG);
aveArivald - człowiek tropiciel;
Kayla - człowiek łotrzyk (zapewne człowiek, ważne info dla pozostałych - Kayla wchodzi do sesji jakby poza konkursem głównie z powodu że znam ją jako współgracza, gracza a i mam nadzieję poznam jako MG i sam ten fakt starcza mi do przyjęcia jej na ślepo ;d);
Kerm - człowiek kapłan Tempusa;

Sporo się Was zrobiło i widzę przewagę wojaków i łotrów .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline