Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2013, 18:20   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest. Zatem czas macie do kolejnej środy - czyli do 15 maja 2013r do godziny 20:30.

Teraz troszkę o tym, co przećwiczymy podczas tej tury.

Po pierwsze - zakładam dla Was google docka - możecie potoczyć jakieś dialogi i tym podobne. Nie jest to jeszcze obowiązkowe - ot - Wasza wola.
Oto link do dokumentu:

https://docs.google.com/document/d/1...EWk5MfHoE/edit

Po drugie - dzisiaj (najpóźniej jutro) otrzymacie KAŻDY PW z pewnymi informacjami, które mają Wam posłużyć jako element Waszego posta. Będzie to zatem "trening" z pisania postów "dedykowanych" (ja je tak nazywam).

Teraz odpowiadając na pytanie Nasty dotyczące swobody w opisach.

Jest to sesja survival horror zatem światotworzenie jest nieco ograniczone. W takich sesjach ważne są zasoby, więc gracze nie powinni mieć swobody w opisywaniu scenerii. Jednakże ja chciałbym aby Wasza wyobraźnia też pracowała. Więc macie możliwość "zabawy scenerią" w następującym zakresie:
1. Ktoś kto pierwszy wrzuca swojego posta może opisać pomieszczenie, tak jak sobie je wyobraża opierając się na tym, co ja nakreślę w swoim poście. Może wstawiać sprzęt, ogólny klimat jeśli nie złamie zasady - żadnej broni, żadnej rzeczy, której nie da się uzasadnić scenerią (np w magazynie części zapasowych mogą znajdować się części zapasowe, w kajucie członka załogi - jego rzeczy osobiste, w ambulatorium - medpaki itp.)
2. Kolejna osoba MUSI dostosować się do opisu innego gracza, nie ma możliwości by jakieś pomieszczenie wyglądało inaczej w poście każdego z Was.
3. W razie "przekroczenia" jakiejś granicy przez gracza pozwolę sobie na edycję posta gracza i powiadomienie go o tym

Pozdrowienia dla Was i do dzieła.
 
Armiel jest offline