Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2013, 23:28   #8
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Akcja na docku się rozkręciła, cieszy mnie to. Ziutek, nie zapomniał tam zajrzeć.

Mam parę wstępnych uwag.

Jeśli już coś kupujecie, bez mojego pozwolenia, że sie tak wyrażę, to płacicie uczciwie, bez kantowania i zaniżania cen. W przypadku większych zakupów proszę się kontaktować przez PW. A i podawajcie mi zawsze cenę jaką daliście. O pieniądzu jest w moim poprzednim poście tutaj. Zawartość waszych sakiewek postanowiłem odegrać w mechaniczny sposób. Bez storytellingu w tej kwestii.

Do tych, co już dali posty w sesji. Jeśli to koniec działań waszych postaci na tę turę to ok, ale jak macie zamiar dłużej się pobawić to edytujcie później swoje posty. Kolejną turą będzie już dzień następny.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline