Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2013, 09:17   #108
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Trochę mnie irytują dłuższe PA kiedy w jednym pomieszczeniu przebywa więcej niż "n" osób. Wymusza to na reszcie graczy podporządkowanie się pod tego kto napisał dłuższy PA (zjawisko pozostałych postaci zawieszonych w czasie). Prawda, można je zastosować kiedy istnieje niskie ryzyko interakcji z innymi postaciami (co nie znajduje odzwierciedlenia w tej sesji, jest to pewne). Bez obaw, mogę tak pisać (co nie znaczy, że to popieram), ale postać Chien będzie po prostu mniej przyjazna, niż gdybyśmy pisali krótsze czasowo posty. Jak wspomniał one_worm, nasz MG:
Cytat:
Napisał one_worm Zobacz post
Jeżeli ktoś komuś łeb odstrzeli albo przez kogoś ktoś zginie to będzie to reakcja na jakąś akcję.
Jeżeli ktoś ma zamiar mi napisać, że jest od tego doc. Oczywiście, i sprawdza się bardzo dobrze, ale nie uznaje go za dobre narzędzie pisania postów. Wychodzą one niewspółmiernie dłuższe, niż gdyby je pisać 'tradycyjnym' sposobem. No, chyba, że założymy, że posty piszemy tylko w docu, a rezultat wklejamy w sesję. Pojawia się wtedy jednak kwestia kolejności pisania w arkuszu kiedy więcej postaci jest w pomieszczeniu, oraz kwestia zgrania. Obawiam się jednak, że sesje akcji (jak ta przed nami coś czuję) w większości nie nadają się na gdoc'a.
 
Dhratlach jest offline