Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2013, 17:56   #3
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja tak szaleć z opisem nie będę, bo mam Ophanima i będę wyglądał jak będę chciał

Aniołek:

Twarzyczka:


"W boju" zamiast widocznych skrzydeł, korzysta z trzech par skrzydeł astralnych. Stygmat to czerwony tatuaż ciągnący się od podbródka do prawej piersi.

Mój aniołek to taki wywiadowco-asasyno-gadżeciaż. Jak chcecie info o demonie, albo skrzynkę kałachów dla prywatnej armii, to się polecam.
________________________

Moje preferencje dotyczące seksu i innych wątków Luphinera zna, a dla Was nie są do szczęścia potrzebne
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline