Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2013, 21:14   #4
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Cytat:
- Star Wars - Inne - bo jak sam zauważyłeś, sesji z SW brakuje, a chętnie bym pograł, choć jakimś hardkorowym fanem nie jestem. Bardziej znam filmy i gry, a komiksów nie czytałem w ogóle, dlatego pierwsza podana propozycja średnio mi odpowiada, bo nie znam tych czasów. Bardziej się znam na tych z Kotora, czy z filmów. Ale chyba ze wskazaniem na to pierwsze.
Nie ma problemu w tym że nie znasz tych czasów bo wszystko zostanie opisane na początku sesji tak by każdy mógł się tam odnaleźć. A sam komiks polecam bo według mnie jest to najlepsza historia w świecie Star Wars, a przynajmniej najlepsza jaką czytałem Sama obecność kilku potężnych frakcji, daje wręcz nieograniczone możliwości na ciekawe questy. A poza tym ja nigdy nie wymagam od graczy zapoznawania się ze światem jakoś specjalnie, bo i tak zawsze wszystko tłumaczę na bieżąco.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline