Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2013, 09:55   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Hehe nie nie do końca o to chodzi. Savage Worlds ma podręcznik główny, w którym znajdują się wszelkiej maści zasady uniwersalne, pozwalające na granie we wszystko. Do owej mechaniki wydawane jest też mnóstwo tzw. settingów, czyli podręczników które rozszerzają zasady podstawowe o cały świat, rasy, nowe przewagi, zawady itp itd. Podręcznik podstawowy zawiera zazwyczaj tylko mechanikę i propozycję światów do gry. Settingi zaś to coś jak typowa gra rpg ala Warhammer, Wampir itp czyli konkretny świat i realia, oraz masa zasad i dodatków specjalnie do tego świata Oczywiście może Gramel planuje wydać cały podręcznik główny w nowej wersji, może chodzi o setting, może o jakiś dodatek? Nie wiem, dlatego pytam was co byście najchętniej zobaczyli w nowej odsłonie Ja uwielbiam każdy setting angielski, a i polskie według mnie wychodzą nam nieźle, więc będę bardzo zadowolony z każdego nowego wydania
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem