Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2013, 18:27   #10
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Śmiałem się z tym SoA Nie widzę problemu w poprowadzeniu takiej sesji, ale póki co dwie osoby się tutaj wypowiedziały na temat sesji GTA, jedna chce lata 20-30 i czasy prohibicji, druga z kolei chce bardziej współczesne czasy, a solówek prowadzić raczej nie będę.

Co prawda większość z głosujących zaznaczyła właśnie GTA, ale tylko dwie osoby napisały w jakich dokładnie realiach byłyby zainteresowane tą sesją. Tak jak napisałem w tej opcji, furtka jest dla was otwarta i to wy możecie oddać swój głos w komentarzach na jakieś szczegółowe realia, bo głosowanie na samą ideę gry w GTA w tym wypadku mnie nie interesuje, w związku z tym pozostałych głosów póki co wziąć pod uwagę nie mogę.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline