Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2013, 19:19   #7
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ahh też miałem głód przepastnego settingu jak przysiadłem do Savega Byłem tak przyzwyczajony do tomów d&d, ze marzyła mi się oddzielna księga spelli, potworów, światów, sprzętów itd. Jednak im dłużej siedzę przy tym systemie tym częściej zdaje sobie sprawę jak rzadko używa się chociażby tego co już jest Istnieje bardzo dużo nowych spelli, zawad, przewag, potworów, a i tak zwykle wszędzie klasyczny pocisk, czy orki i gobliny Zresztą w d&d też się z tym często spotykałem. Całe góry opisanych szczegółowo itemków, a drużyna i tak trafia na ostrze płomieni + 1k6 obrażeń od ognia Oczywiście nie ze złośliwości, tylko zwyczajnie z faktu, że ogromne urozmaicenie potworów czy przedmiotów nie było nikomu w praktyce potrzebne Jeśli jednak chodzi o coś bardziej rozległego, to ja bym chciał, żeby przetłumaczyli Hellfrosta. Jest setting strikte fantasy z oryginalną fabułą. Oddzielny podręcznik z zasadami, oddzielny z potworami i jeszcze jeden z opisem świata. Do tego dużo ciekawych przygód, opisów pojedynczych lokacji, potworów, przedmiotów. Dodatki z całymi zestawami nowości. Jeśli chodzi o Savagowe settingi to ten najbardziej przypomina mi formę d&d Niestety tylko w języku angielskim, ale kto wie, może kiedyś...
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem