Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2013, 00:38   #16
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Ja również mam pytanie, o DnD słyszałem wiele rzeczy raz nawet porzyczyłem podręcznik do przeczytania ale zbytnio mnie nie porwał, a dokładniej odstraszył ogromem liczb w tabelkach. Nie mniej czytałem parę książek Dragonlance ( widać po moim nicku zresztą ) grałem w Never Wintera i pare innych pomniejszych spotkań z DnD mialem.

Chciałbym wreszcie wiedzieć jak ten świat jest złożony i jak działa. Ten system ma pare światów tak? Jak np Forgoten Realms czy Gray hawk (przepraszam jesli źle napisałem ale robię to z pamięci. Jak to z nimi jest. One się jakoś łączą? Są na jednej planecie. Czy to miejsca totalnie ze sobą nie połączone, po prostu są światami w ktroych panują te same reguły i zasady. Mam nadzieję że nei pokręciłem zbytnio. Z góry dizeki za odpowiedź
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline